2 rooms apartment of 48m² in Santiago

San Diego, 832 0000 Santiago, Chile

399.990 $ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Postulacion-1 - Kodu

Property type

apartment

Rooms

2

Size

48 m²

Price

399.990 $

Price per m²

8333 $

Map

San Diego, 832 0000 Santiago, Chile

Loading map