Listed 4 days ago
Avenida Irarrázaval, 832 0000 Santiago, Chile
$850.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
$850.000
Price per m²
$11806
The listing is located at Avenida Irarrázaval, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map