Coronel Godoy 149, 832 0000 Santiago, Chile
$410.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
$410.000
Price per m²
$7593
The listing is located at Coronel Godoy 149, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map