Edificio Los Parques II, Avenida Ejército Libertador 650, 832 0000 Santiago, Chile
$352.000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
43 m²
Price
$352.000
Price per m²
$8186
The listing is located at Edificio Los Parques II, Avenida Ejército Libertador 650, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map